bootstrap website templates

MONITORING 2.0

Nový chytrý monitoring cobotů UR

Nástroj pro vzdálený dohled cobotů od výrobce Universal Robots. Vyhodnocuje produktivitu UR robota, uchovává historická data o činnosti robota,
poskytuje informace v reálném čase. 

Mobirise

Online informace o stavu sledovaných robotů

V každém okamžiku lze letmým pohledem zjistit zda jsou monitorované roboty spuštěny, jaký mají nahrány program, zda program běží nebo zda došlo k bezpečnostnímu přerušení běhu programu, počet provedených cyklů, stav I/O či MBus signálů.

Mobirise

Detailní historie změn stavů

Velmi detailní historie změn stavů zvoleného robota (datum a čas změny programu, jeho spuštění, pozastavení nebo úplné zastavení, odeslání notifikace a její znění, aj.).

Mobirise

Široká škála uživatelských nastavení

Monitor má celou řadu uživatelských nastavení, jsou to např.: správa služby monitoringu, běžícího na pozadí, správa monitorovaných robotů a databáze záznamů, způsob a forma odesílání notifikačních zpráv vč. doby odkladu jejich odeslání a mnoho dalších.

Mobirise

Manažerské výstupy dat

Historie nasbíraných dat je zobrazena v přehledných grafech s velmi snadným způsobem jejich filtrování (měsíce, dny, hodiny) tak, aby bylo co nejsnažší zjistit, jak sledovaný robot pracoval - vždy jsou data uzpůsobena tak, že je odlišena doba běhu programu, jeho pozastavení a zastavení.

Adresa

APLYS s.r.o.
Jiráskova 154
Litomyšlské předměstí
566 01 VYSOKÉ MÝTO 

Kontakty

Ing. Vladimír Vojáček, MBA jednatel
v.vojacek[zavináč]aplys.cz
+420 730 166 600

    

Ing. Vlastimil Mračko, MBA
jednatel
v.mracko[zavináč]aplys.cz
+420 604 208 477